O nás

Savoneria

Sme dvaja mladí ľudia, ktorým nie je ľahostajné akým spôsobom sa vyrábajú, skúšajú a predávajú produkty nesúce prívlastky BIO, prírodné či ekologické. Hlavnou hnacou silou na vznik nášho obchodu boli osobné zlé skúsenosti s kozmetikou a drogériou, najmä kožné problémy vyvolané precitlivením na niektoré zložky umelej kozmetiky. Naša snaha o pochopenie kvality zložiek a ich priaznivých účinkov preto pomohla vytvoriť miesto na prezentáciu skutočne prírodných výrobkov najvyššej kvality. Tovar v našom obchode poskytuje zaručenú kvalitu, ktorá je rokmi overená množstvom spokojných zákazníkov. Vydali sme sa smerom, ktorý bol z nášho pohľadu správny a otvorili sme predajňu s kozmetickými produktami zaručene prírodného zloženia. To sa stalo v roku 2012. Od vtedy sme sa veľa naučili a získali sme neoceniteľné skúsenosti s ekologickými a prírodnými výrobkami. V našom obchode sa dajú kúpiť značky, ktorých kvalitu zaručujú najprísnejšie kontroly a medzinárodné certifikáty. Ponuku v obchode neustále rozširujeme o nové a atraktívne produkty, najmä českého a slovenského pôvodu. Veríme že Vám ponúkneme produkty, ktoré odrážajú Vaše potreby, a zároveň vychádzajú aj z našich osobných skúseností.

Vy ako náš zákazník ste pre nás na prvom mieste. Chceme si u Vás vybudovať dobré meno a zaslúžiť si Vašu spokojnosť ako našich zákazníkov. Preto si dôkladne vyberáme a overujeme našich dodávateľov a výrobcov.Snažíme sa o pohotový a kvalitný prístup k zákazníkom. Vieme Vám poradiť pri výbere zo širokej ponuky prírodných produktov.

Výrobky v našom obchode sú prírodného zloženia, zdravotne a ekologicky nezávadné, a navyše sú oceňované medzinárodnými certifikátmi, ktoré dokazujú a zaručujú vysokú kvalitu použitých surovín pri ich výrobe.

Snažíme sa dodávať podľa našich možnosti iba čerstvé produkty, preto nedržíme produkty v sklade, a uprednostňujeme objednávanie čerstvých produktov priamo od výrobcov a dodávateľov. To občas spôsobí na pár dní výpadok produktu z ponuky, ale vďaka tomu vieme svojim zákazníkom dodávať čerstvé výrobky. 

Náš obchod je našim odrazom a práca v ňom je náš životný štýl. To, čo robíme nám robí radosť, ktorú sa snažíme prenášať aj do vzťahov s našími zákazníkmi. Sme tu pre Našich zákazníkov.

Nechajte sa inšpirovať.

soap, horsetail, salt
245 +
Produktov
100 +
Zákazníkov
1 +
Druhov tovaru
5/5

Certifikované výrobky

Zaoberáme sa rôznymi kvalitnými organickými produktmi!

Máme otvorené aj počas sviatkov

Máme otvorené aj počas sviatkov

Scroll to Top